Dzień Dobry!

 

Drogi obozowiczu dzieli nas 7 dni do wyjazdu na piątą już edycję SDS CAMP! To wyjątkowe wydarzenie i my pragniemy abyście czuli się tam wyjątkowo. Poniżej kilka ważnych spraw…

 

  1. WYJAZD:

Planowany odjazd autokaru przewidujemy na godzinę 24:00 z soboty na niedzielę (z 5 na 6 sierpnia). Prosimy przybyć wcześniej – najlepiej w okolicach godziny 23:40. Ruszamy z pod Galerii ShopIN w centrum Garwolina, przy rondzie. (Obok Rossmana, jeśli to mówi więcej:P)

Bagaż: prosimy zabrać odpowiednią walizkę, warto aby każdy tancerz miał koszulkę na każdy dzień oraz koszulki na zajęcia, do tego krótkie spodenki i spodnie dresowe. Buty sportowe i wygodne do chodzenia plus klapki. Bieliznę + skarpetki, przynajmniej 2 bluzy ponieważ wieczory bywają chłodne i koniecznie kurtkę przeciwdeszczową ze sobą w bagażu podręcznym, ponieważ może zaskoczyć nas deszcz. Prosimy pamiętać o kosmetykach i lekarstwach, każdy uczestnik mus zakupić środki przeciwbólowe oraz środki ułatwiające jazdę autokarem na własny koszt. Leki umieszczamy w pudełku lub torebce, podpisujemy i przekazujemy wychowawcy zaraz po przyjeździe do ośrodka. Prosimy nie zabierać zbędnej elektroniki, ani nie nastawiać się na granie czy surfowanie po internecie. Jedziemy na Obóz Taneczny a nie na targi informatyczne. Prosimy nie zabierać słodyczy, z uwagi na częste bóle brzucha uczestników – spowodowane objadaniem się chipsami i innymi smakołykami… będziemy słodycze konfiskować i oddawać po powrocie.

Do bagażu podręcznego proszę zabrać to co istotne.

 

PRZYJAZD: Planowany przyjazd do Poronina – godz. 8:00, po drodze zgarniamy przewodnika i jedziemy w Dolinę Kościeliską gdzie będzie czekało na nas kilka atrakcji o których uczestnicy dowiedzą się na miejscu. Planowaliśmy wizytę w aqua parku ale 4 ośrodki wodne lekko zignorowały nasze zapytania ofertowe i nie otrzymaliśmy żadnych odpowiedzi. Wielu rodziców dzwoniło pytając czy dzieci będą miały jakąś wycieczkę, w dopowiedzi na prośby i w związku z sytuacją (brakiem odpowiedzi od aquaparków) postanowiliśmy w fajny i kreatywny sposób zorganizować czas uczestnikom. Gwarantujemy, że wszyscy będą zadowoleni 🙂

 

ODJAZD: Odjazd z Poronina jak co roku rano w okolicach godziny 7-8:00. O godzinie odjazdu i szacowanej godzinie przyjazdu do Garwolina poinformujemy państwa sms’em wysłanym na numery podane w karcie kwalifikacyjnej.

 

Kieszonkowe: Radzimy włożyć do koperty, podpisać i przekazać wychowawcy przy odjeździe autokaru.

 

2. WODA: 

Jako organizator gwarantujemy każdemu uczestnikowi butelkę wody (1,5l) dziennie, tak by każdy miał możliwość zaspokojenia pragnienia podczas zajęć. Dodatkowo na terenie ośrodka znajduje się sklepik w którym będzie możliwość zakupienia dodatkowych napoi.

 

3. Odwiedziny i wcześniejsze odebranie dziecka z Obozu:

Istnieje możliwość odwiedzin podczas wypoczynku, należy jednak liczyć się z tym, że jeśli rodzic zabiera dziecko w trakcie zajęć, to w tym momencie dziecku przepadają ciekawe zajęcia. Warto tak ustalić godziny odwiedzin aby nie ingerowały one w plan dnia uczestnika. Nie mamy też nic przeciwko temu aby rodzice osobiście zabrali swoje pociechy z wypoczynku. Wystarczy podpisać oświadczenie i uczestnik śmiało może podróżować z rodzicami.

 

4. Alkohol, papierosy i narkotyki. Uczestnik – nawet pełnoletni przyłapany na spożywaniu alkoholu czy innych używek, zostanie natychmiastowo usunięty z wypoczynku na własny koszt. Obóz ma charakter ducha sportu i pasji, nie tolerujemy nałogów, tym bardziej tak negatywnych i szkodliwych dla zdrowia i psychiki.

 

5. Prosimy aby każdy uczestnik miał ze sobą jakikolwiek dokument tożsamości. 

 

6. Dostaliśmy zapytanie o to czy jest możliwość aby dzieci wzięły udział we mszy Świętej w Niedzielę. Nie możemy obiecać, ale postaramy się aby to było możliwe.

 

7. Kontakt do wychowawców grup prześlemy sms’em w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piatku w godzinach 12:00-18:00 oraz mailowy: biuro@streetdancestudio.pl

 

Pozdrawiamy i do zobaczenia w Sobotę o Północy!

 

 

Leave a comment