Serdecznie zapraszamy na start nowego sezonu tanecznego w Szkole Tańca Street Dance Studio. Szkoła Tańca mieści się na parterze budynku basenu Garwolanka przy ulicy Olimpijskiej 2.

Nowy sezon to doskonała okazja dla wszystkich tych, którzy chcą się nauczyć tańczyć a przy tym chcą to robić do muzyki, która jest na czasie. To także okazja aby się otworzyć na coś kompletnie nowego, poznać rówieśników, zyskać pasję i rozwijać się czerpiąc wiedzę od najlepszych.

 

Jako Street Dance Studio i grupa 08-400 występujemy w programach telewizyjnych, teledyskach, stajemy na scenie podczas wielu imprez i startujemy w turniejach, byliśmy kilkukrotnie w programie „Pytanie na Śniadanie”, występowaliśmy w „The Voice of Kids”, graliśmy teledyskach Kaena i Bleiza. Staliśmy ponad 60 razy na podium i występowaliśmy ponad 300 razy na pokazach. Jeśli kręci Cię scena, klipy i ten kierunek rozwoju to zapraszamy na wspólne treningi, gdzie pod naszym okiem rozwijają się najlepsi tancerze w Garwolinie.

W tym roku przeprowadzamy nabory do 3 grup:

1. Grupa 7-9 lat (środy o 16:30)
2. Grupa 10-12 lat (poniedziałki i czwartki o 16:00)
3. Grupa 13+ (poniedziałki 17:00 i środy 17:30)

Aby się zapisać, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, dostępny pod linkiem:
https://goo.gl/forms/3jeBzb6RDr5PCQg92

Limit miejsc w każdej grupie to 20 osób.
Zajęcia w Street Dance Studio zaczynamy dniem otwartym 3 września, gdzie zajęcia grupy 10-12 lat i 13+ odbędą się całkowicie bezpłatnie. Grupa 7-9 lat tak samo, w środę 5 września z zajęć korzysta całkowicie bezpłatnie.

Staramy się dbać o przyjazną atmosferę na zajęciach, dlatego zależy nam aby to dzieci i młodzież same podjęły decyzję czy chcą uczęszczać do nas na zajęcia, czy nie. Szanujemy ich czas, chęci, ale także czas i pieniądze ich rodziców, dlatego zapraszamy, do zapisów i do wzięcia udziału w tzw. lekcji pokazowej 3 i 5 września, aby samemu się przekonać, że warto!

Zapisy przyjmujemy do 1 września, w ostatni weekend wakacji, roześlemy SMS’y z potwierdzeniem uczestnictwa w grupie.

Street Dance Studio
tel. 535332355 / 535923946
biuro@streetdancestudio.pl / www.streetdancestudio.pl